Юрист по стягненню боргів

Юрист по стягненню боргів

Не рідкісні випадки, коли через злі наміри або внаслідок настання форс — мажорних обставин боржником не виконуються прийняті зобов’язання.

Для повернення, як суми боргу не обійтися без допомоги професійних юристів, кваліфікація, досвід і досконале знання законодавчих норм яких забезпечать оперативне повернення втрачених сум.

Стягнення боргів з фізичних осіб в примусовому порядку передбачає наступну процедуру.

  1. В результаті розгляду справи про стягнення з фізичної особи боргу судом видається виконавчий лист, який є підставою для примусового стягнення заборгованості.
  2. Наступним етапом процедури є переговори мають на меті схилити боржника до повернення необхідної суми і таким чином вирішити справу в досудовому порядку. В іншому випадку наступним етапом процедури стають дії по списанню з розрахункових рахунків боржника сум в розмірі боргу.
  1. Останнім кроком є ​​майнова оцінка боржника на користь необхідної суми, що виконується судовими виконавцями.

Компанія «Екстрена юридична допомога 911» крім інших, надає правові послуги зі стягнення боргів з фізичних осіб. Ми пропонуємо всебічну допомогу на всіх етапах діловодства від ведення переговорів з боржником до контролю виконання судового рішення, включаючи представництво інтересів кредитора в суді.

Наші юристи, завдяки досконалому аналізу конкретної окремо взятої ситуації, зможуть підібрати оптимальну стратегічну лінію. Це в сукупності з нестандартними рішеннями забезпечує швидкий результат — повернення боргу. Ми гарантуємо законність і повну відповідність наших дій з чинним законодавством.

Документи, необхідні кредитору

Для успішного вирішення боргових спорів від кредитора не буде потрібно великого пакета документів. Наші фахівці прагнуть спростити для клієнта процедуру, захищаючи його від збору великої кількості супроводжуючих документів. Все, що від Вас потрібно: укладений з фіз.особою договір або боргова розписка (розписка про отримання коштів).

Методи стягнення боргів

Фахівці «Екстреної юридичної допомоги 911» по конкретній ситуації можуть вибрати різні шляхи повернення коштів. До основних шляхах стягнення боргу можна віднести:

— досудове стягнення з фізичної особи боргу;

— повернення коштів чоловіком або дружиною;

— утримання доходів (заробітної плати, гонорару, пенсії, стипендії та іншого), отриманих боржником, в рахунок погашення боргу;

— повернення заборгованості спадкоємцями.

Гарантії

Стягнення боргів з фізичних осіб не можна назвати простим процесом. Тут, впливають на хід справи, можуть стати різноманітні фактори, такі як соціальний статус боржника і його матеріальне становище, інші суб’єктивні чинники. З цих причин ми не в змозі стовідсотково гарантувати позитивний результат.

Згідно з нашою статистикою вимоги 96% кредиторів задовольняються успішно. Про що говорять ці цифри? Наша компанія може гарантувати відповідальний підхід, доскональний аналіз Вашої конкретної ситуації. Метою роботи по відшкодуванню боргів є швидкий і повне повернення коштів.

Судове стягнення боргів з юридичних осіб

До судового стягнення вдаються, якщо юридична особа виплату необхідної грошової суми не виконує або виконує, але не повністю або ж невчасно. При цьому, звертаючись до судових органів, кредитор вимагає від юридичної особи компенсувати витрати на юридичну допомогу та судові витрати на додаток до погашення належних як відсотків по несплаті, так і основної заборгованості.

Етапи врегулювання боргових спорів

Величезний досвід у веденні справ про стягнення заборгованості, накопичений фахівцями нашої компанії, дозволяє надавати клієнтові гарантію на повне відшкодування коштів боржником протягом короткого часу.

Така гарантія грунтується на скрупульозному вивченні справи у всіх його аспектах, що визначає дії першого етапу врегулювання.

В результаті ретельного збору відомостей про володіння боржником нерухомістю, транспортом, грошима, а також вивчення і аналізу, як попередньої кредитної історії, так і характеру роботи формується вичерпна фінансова оцінка стану боржника.

Зібрана інформація сприяє формуванню реальної оцінки перспективи вирішення справи і можливості досудового його дозволу, що є найбільш сприятливим з двох існуючих способів врегулювання спору.

Слід врахувати, що самостійне звернення до суду зі значною кількістю помилок і ускладненнями, джерелом яких можуть бути як неграмотне поведінка потерпілого, так і можливе шахрайство з боку боржника. Тільки професійна тактика ведення справи нашими юристами у співпраці з правоохоронними органами є запорукою, як запобігання протиправним діям, так і затягування процесу боржником.

Наступний етап врегулювання справи починається з формуванням юристом по стягненню заборгованості позовної заяви, що містить вимогу про накладення арешту на грошові кошти боржника рівнозначні сумі невиплаченого боргу. Далі йдуть судові дії по стягненню боргів.

Послуги по стягненню боргів

Арешт на майно боржника, а також зобов’язання про невиїзд з країни — заходи, що вживаються з настанням виконання рішення суду. Безпосередній повернення боргів покладається на службу судових приставів.

Накопичений досвід, висока кваліфікація і індивідуальний підхід до кожної справи юристів нашої компанії дозволить знайти найкращу можливість запобігти несумлінне виконання обов’язків щодо боргової виплати і врегулювати спір в найкоротші терміни.

Наші юристи надають наступні послуги:

  • Участь в зборі інформації про боржника, включаючи відомості про підметі арешту майно, для реалізації можливості відшкодування боргу і проведення переговорів сторін, а також досудового стягнення боргів від 2 000 грн.
  • Представлення інтересів довірителів в справах про стягнення боргів з юридичних осіб і громадян від 5000 грн.
  • Супровід виконавчого провадження в зв’язку зі зверненням стягнення на наявне у боржника майно від 5000 грн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *