Термінова реєстрація компанії

Послуги з реєстрації

Термінова реєстрація нової компанії необхідна в різних випадках, коли досягнуто згоди між партнерами про впровадження нового бізнес проекту. Ситуація не терпить зволікання. Необхідно терміново і правильно оформити майбутнє підприємство, визначитися з часткою кожного і принципах розподілу доходу в майбутньому.

Участь юридичної фірми «Екстрена юридична допомога 911″ в процесі реєстрації / перереєстрації як фірми так і громадської організації допоможе не тільки заощадити час, але і, що важливіше, отримати юридично чистий пакет документів.

Реєстрація ТОВ

Більшість реєстрованих організацій з профілюючих економічним видом діяльності являють собою товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), засновником яких має право бути як юридична, так і фізична особа.

Юристи нашої фірми, озброєні досконалими знаннями, заснованими на багатому успішний досвід в питаннях реєстрації ТОВ надають повний спектр юридичних послуг, бездоганно і грамотно виконуючи будь-яке побажання клієнта. Перш за все, юрист дасть вичерпну консультацію з будь-якого питання.

Крім того, фахівець надасть послугу з підготовки пакета установчих документів бездоганної якості, позбавивши Вас від бюрократичної тяганини. Однією з найважливіших послуг нашого юриста є державна реєстрація.

Чи не відмовить наша юридична фірма в супроводі або взяття виконання під свою відповідальність реалізації таких процедур як: реєстрація ТОВ в фондах, отримання довідки статистики. Наш юрист поставить Вашу організацію на облік в Інспекції Міністерства з податків і зборів (ІМНС), відкриє розрахунковий рахунок з супутнім повідомленням ІМНС. І, нарешті, допоможе дотриматися всіх правил при виготовленні друку.

Реєстрація некомерційних організацій

Не дивлячись на те, що прибуток не є метою організацій даного типу, їх діяльність в області медицини, на терені добродійності, реалізації культурних і соціальних програм також підлягає реєстрації в якості юридичної особи відповідно до всіх встановлених правил. Це — відкриття розрахункового рахунку, а також облік у всіх державних органах. Таким чином, юридичні послуги для подібних організацій ідентичні ТОВ.

Реєстрація змін ТОВ, ЗАТ, ВАТ

Як правило, практично всі зміни (адреса, керівництво, статут, статутний капітал та ін.) Вимагають заміни документів, що містять застарілі відомості. При тому, що немає необхідності перереєструвати організацію, клопоту з узаконення змін і оформлення нових документів не уникнути. І в цьому випадку наш юрист готовий надати всебічну допомогу.

Реєстрація ЗАТ, ВАТ

Закрите / Відкрите акціонерне товариство, капітал яких шляхом випуску цінних паперів у вигляді акцій роздроблений між обмеженим / необмеженим колом осіб має складну структуру. Однак процес реєстрації його стандартний. Таким чином, і таких клієнтів обслужить наша фірма.

Акредитація іноземного представництва

Процес акредитації іноземного представництва відмінний реєстрації вітчизняної фірми і уповноважена нею займатися нею Управління акредитації Державної реєстраційної палати при Міністерстві юстиції, з веденням повного реєстру філій зарубіжних компаній в Україні. Юристи нашої фірми надають консультації з усіх питань акредитації, а також готові самостійно провести процедуру.

Реєстрація реорганізації підприємств

Перетворення, злиття, поділ, приєднання, виділення — все це види реорганізації підприємств. При цьому в кожному випадку необхідно не тільки узаконити реорганізацію, а й оформити новий пакет документів.

Звичайно, юрист може дати консультацію. Однак, кожен конкретний процес має свою специфіку, розібратися в якій, а тим більше втілити знання в життя занадто клопітно. Головний недолік — у відсутності гарантії юридичної чистоти результатів, чого не можна допускати.

Звертайтеся до нас «Екстрена юридична допомога 911»: адже грамотні юристи нашої фірми завжди працюють якісно і найкоротші терміни.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *