Супровід угод

Професійний супровід угод

Якщо Вам запропонували термінове і вигідні умовах, предметом якого є велика сума угоди, то будьте обережними, можливо ви маєте справу з шахраями.

У будь-якому випадку запросіть юриста, який будучи Вашим довіреною особою тверезо оцінить ситуацію і дасть Вам рада і консультацію, допоможе оформити документи правильно.

Угоди, як юридичний акт, також численні як і різноманітні.

Цивільне право розглядає угоду як особливий вид правовідносин. На підставі угод виникають, змінюються і припиняються певні права та обов’язки сторін. У кожному конкретному випадку угода встановлює або припиняє відносини як мінімум двох сторін, які подаються як юридичними, так і фізичними особами.

У багатьох випадках угоди використовуються, як правовий акт, який об’єднує діюче законодавство з волею суб’єкта правовідносин. Частіше за інших угоди використовуються, як підставу і засіб придбання.

Одним з найбільш частих звернень до суду є недотримання однієї зі сторін умов укладеної раніше угоди. Висновок, розірвання, супровід угод — один з основних напрямків діяльності юридичних фірм. Тільки досвідчені, грамотні юристи здатні розібратися у всіх колізіях супутніх операціях.

Юристи нашої компанії фірми «Екстрена юридична допомога 911» надають послуги, консультуючи учасників угод, супроводжуючи процес судового розгляду у випадках порушення договірних умов, надають всебічну юридичну допомогу на всіх етапах, в справах будь-якої складності.

Супровід угод виявилося найбільш затребуваною з послуг, що надаються підприємцям. До того ж відносини підприємця з контролюючими державними органами (наприклад, податковою інспекцією) будучи результатом укладення угоди мають визначальне значення в підприємництві.

Представляючи собою безперервний ланцюг правових взаємовідносин, процес угод вимагає пильної професійної уваги юриста. Крім того, будь-яка підприємницька діяльність результатом має одну з існуючих форм угод. При цьому неможливо сформувати вичерпний список форм і видів угод. В існуючому їх різноманітті зростає значення участі юриста оскільки, укладаючи угоду, потрібно виходити не з рамок дозволеного, а з переліку заборонених законодавством дій.

І той факт, що прерогатива вільного володіння текстом закону належить юристу, його участь гарантує укладення угод, що не суперечать «букві закону».

Співпраця з професійним юристом в сфері угод дозволить дотримати головна ознака угоди — правомірність, а підприємницьку діяльність погодить з нормами чинного законодавства. Це в кінцевому підсумку захистить Ваш бізнес від правових помилок і проблем.

Користуючись можливістю попереджаємо, що угодою не є продаж наркотичних речовин у разі відсутності відповідної ліцензії, а також дії спрямовані на навмисне нанесення шкоди іншим особам.

Юристи фірми «Екстрена юридична допомога 911» постараються бути надійними юридичними партнерами, надаючи оперативне, ефективне вирішення будь-яких питань, що виникають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *