Розділ майна

Екстрена допомога при розділі майна

До розділу майна подружжя вдаються, як правило, після розірвання шлюбу. Такий розділ правомочний ініціювати також один з подружжя в процесі спільного проживання.

Процедура розділу відноситься до найбільш складної категорії сімейного права.

Українське законодавство визнає спільним майно, придбане за час шлюбу.

Консультацію при розділі майна подружжя може надати наш юрист.

Якщо ж шлюб супроводжувався укладенням шлюбного договору, то при розділі майна пріоритет визнання власності має договір.

Договір може встановлювати статус будь-якої власності: цінних паперів; об’єктам нерухомості; доходів, що одержуються з джерел будь-якої форми власності, в тому числі інтелектуальної; транспортним засобам; будь-яких речей, якими володіє сім’я.

Співробітники з юридичною освітою фірми «Екстрена юридична допомога 911» (Тел .: 066-911-06-40, 068-911-06-40, 063-911-06-40) накопичили багатий досвід в області сімейного права і, зокрема , у веденні справ щодо поділу майна.

Процес розділу за участю наших юристів здійснюється з максимальною увагою до інтересів сторін, мінімізацією психологічного навантаження на клієнтів, якісно і в короткі терміни.

Юрист може надавати як окремі послуги з вибору, так і супроводжувати процедуру від початку до кінця в повному комплексі, який складається з:

— ведення переговорів від імені клієнта (довірителя);

— підготовки угоди про розподіл майна;

— контролю за дотриманням інтересів клієнта шляхом посередництва в процедурі поділу майна;

— підготовка позову, а також позовної заяви до суду при непереборному розбіжності сторін;

— участі в засіданнях суду;

— участі у виконавчому провадженні на підставі отриманого рішення суду.

Шлюбний договір подружжя

З недавнього часу в наш побут увійшло поняття шлюбного договору — контракту. На підставі двосторонньої домовленості між нареченими, або в чинному шлюбному союзі, або під час розірвання шлюбу оформляється документ, що засвідчує наявність і законність відбувся договору. Завірена нотаріально письмова форма договору регламентує майнові права і обов’язки сторін.

Від того наскільки юридично грамотно і коректно складений шлюбний договір, залежить міра дотримання інтересів подружжя. Участь юриста укласти договір допоможе найбільш повно і правильно відобразити моменти, що таять потенційні конфлікти сторін і є гарантією не тільки формальної коректності договору, але і відсутність майнових колізій в майбутньому.

У перелік послуг з укладення та оформлення шлюбного договору нашими юристами входять:

— складання тексту, однозначно формулює критерії розмежування спільного і особистого майна, а також умови його дії;

— коригування шлюбного контракту;

— ведення переговорів про припинення дії договору;

— відкриття процедури визнання недійсним шлюбного договору;

— представлення інтересів довірителя в судовій суперечці;

— отримання рішення суду.