Порушення ПДР

Екстренний виїзд адвоката при зупиненны вашого автомобіля та намаганні накласни на вас адміністративні стягнення за порушення правил дорожнього руху.

З 13 березня 2021 року закон посилює відповідальність за порушення правил дорожнього руху.

Зокрема, збільшено штрафи за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами, обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, залишення місця дорожньо-транспортної пригоди, а також за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право водіння.

Також посилюється адміністративна відповідальність за порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин.

Крім того, посилено відповідальність за керування транспортними засобами, річковими, морськими або маломірними суднами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Також документ дозволяє поліцейським використовувати кошти відеозапису, з обов’язковим внесенням таких матеріалів в протокол про адміністративне правопорушення.

Законом передбачається можливість зупинки транспортного засобу поліцейським для огляду водіїв з використанням спецзасобів для перевірки на стан сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *