Купівля-продаж квартири

Договір купівлі-продажу квартири

Купівля нерухомості (будь то приватне домоволодіння, квартира первинного чи вторинного ринку або ж частка в них) є на сьогоднішній день головним способом придбання житла.

Дана дія має супроводжуватися виключно підписанням договору купівлі-продажу.

Якщо ж ми говоримо про оформлення угод, результатом яких є зміна власника житла, вкрай важливо її грамотне в юридичному відношенні оформлення.

Це зведе до мінімуму ризик негативних як для покупця, так і для продавця, наслідків, найсерйознішим з яких є анулювання угоди і визнання її недійсною.

З огляду на все це, можна зробити висновок, що оптимальним варіантом буде супровід угоди компетентним юристом. Він, по-перше, складе відповідний всім законодавчим нормам договір купівлі-продажу; по-друге, проконтролює дотримання процедури переходу права власності та реєстрацію угоди; по-третє, виступить в ролі посередника при передачі покупцем коштів в рахунок сплати за нерухомість продавцеві; по-четверте, перевірить так звану юридичну чистоту угоди.

Юристи компанії «Екстрена юридична допомога 911» надають повний комплекс послуг в сфері юридичного супроводу угод купівлі-продажу нерухомості.

Залежно від особливостей конкретної ситуації і побажань клієнта, ми здійснюємо:

— різнобічний консультування з усіх питань продажу та купівлі житла;

— аналіз чистоти угоди (вивчення правовстановлюючих документів з встановленням достовірності останніх, а також їх дослідження на предмет відповідності оформлення федеральним правилам і нормам);

— збір повного пакету документів (виписок та довідок та ін.);

— формування договору купівлі-продажу, а також складання і оформлення Акта передачі нерухомості;

— весь спектр дій по оформленню купівлі продажу житла (напрямок необхідної документації в податкову, моніторинг процесу реєстрації права власності та договору);

— отримання необхідних документів після закінчення реєстрації.

Фахівці «Екстреної юридичної допомоги 911» надають допомогу і при врегулюванні питань щодо оподаткування:

— надання інформації про що нараховуються в залежності від терміну володіння житлом податкових ставках і її роз’яснення;

— формування податкової декларації;

— збір, складання та направлення пакету документів на майнові відрахування з податків на доходи від продажу житла.

Не варто недооцінювати такий юридичний процес, як купівля-продаж житла. Він має масу підводних каменів, розпізнати і обійти які в стані тільки юрист, що має достатній досвід. Заручившись підтримкою фахівців нашої компанії, Ви (і як продавець, і як покупець) зможете пройти всі етапи оформлення угоди без проблем.

Супровід угоди нашими юристами — це гарантія ретельного аналізу документації та процедур, а відповідно і захисту від правових ризиків і фінансових втрат.

Ми також гарантуємо оформлення угоди юридично грамотно, відповідно до всіх діючих правових норм. Домовитися про попередньої консультації в «Екстреної юридичної допомоги 911».

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *