Консультація з житлових спорів

Консультація з житлових спорів

В якому б місті і навіть державі Ви не жили, актуальними залишаються питання житлового законодавства. Не виключенням є і жителі України.

Питання по житловому законодавству можуть виникнути у них, коли мова заходить про ОСББ, ЖЕКах, приватизації житла, прописки та виселення.

Однак особливістю нашого вітчизняного житлового законодавства є часта зміна норм і регулярне внесення в неї поправок, тому звернення громадян до юристів з приводу питань з нерухомістю — цілком звичайна практика.

Саме з огляду на часті зміни в нормативних актах, інтереси громадян в судових та інших інстанціях повинен представляти кваліфікований юрист, що володіє великим досвідом у вирішенні житлових спорів. При чому, приводів для звернення до юриста досить багато.

Які ж правові послуги можуть Вам знадобитися?

— вивчення виник житлового питання з юридичної сторони;

— з’ясування правової позиції довірителя;

— пошук доказів і збір необхідної пакету документів;

— формування позовної заяви;

— захист та представництво інтересів довірителя в судових і державних органах;

— оскарження рішень суду;

— інші послуги, які можуть знадобитися в ході вирішення житлового спору.

На жаль, випадки, коли вступити в права власності, довести право власності на нерухомість або вирішити інші важливі питання можливо тільки за допомогою юристів, не є рідкісними.

Компанія «Екстрена юридична допомога 911» не рекомендує розраховувати в таких серйозних питаннях на себе.

Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг щодо вирішення житлових спорів будь-якої складності в Москві. Домовитися про консультації Ви можете по телефону: + 38-063-911-06-40

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *