ДТП

Адвокат по ДТП

Юристи компанії «Екстрена юридична допомога 911» мають значний досвід вирішення спорів по ДТП, включаючи захист у кримінальних справах та представництво інтересів в суді по цивільним процесам.

В даний час послуги правового фахівця з ДТП досить затребувані. Пов’язано це з неухильно зростаючим числом суперечок по ДТП. При чому, кількість договорів ОСАГО і КАСКО на їх частоту не впливає.

Якщо Ви постраждали від ДТП (стали або винуватцем, або потерпілим), ми рекомендуємо Вам без зволікань звертатися до юристів-професіоналів. Так Ви позбавите себе від довгих і виснажливих судових розглядів по цій справі.

Правова допомога юриста при ДТП

Юристи «Екстреної юридичної допомоги 911» мають багатий і різносторонній досвід роботи за страховими випадками ДТП. Це гарантує відповідальний, а головне різносторонній підхід до кожної окремо взятої ситуації.

Хоча ситуацій, в яких Вам може знадобитися юридична допомога в справах про ДТП, велике безліч, найбільш частими є все ж випадки, коли потерпілий у ДТП вимагає компенсації.

Для успішного врегулювання спору необхідно для початку грамотно скласти документи, які буду підтверджувати наявність страхового випадку. Громадянам, які слабо орієнтуються в тонкощах доказового процесу (а їх переважна більшість) так чи інакше, потрібна кваліфікована допомога.

Наші юристи допоможуть Вам у веденні претензійної роботи і будуть відстоювати Ваші інтереси.

Але юридична допомога може знадобитися Вам не тільки в тому випадку, якщо Ви стали потерпілим, а й якщо Ви самі є винуватцем ДТП. Допомога юристів винуватцям ДТП необхідна в першу чергу для визначення тяжкості порушення і кваліфікаційної його оцінки. Якщо правопорушення буде кваліфіковано невірно, це спричинить за собою і неправомірне покарання винуватця.

Як вести себе потерпілому в ДТП?

У тому випадку, коли потерпілим в дорожньо-транспортній пригоді стали Ви, а Ваш автомобіль отримав пошкодження, Ви повинні отримати по ОСАГО грошову компенсацію. Однак, умовою того, що Ви отримаєте належні Вам виплати є надання певного зафіксованого законом пакету документів.

До основних документів, які Вам потрібно надати, відносяться: Ваш цивільний паспорт і техпаспорт Вашого (потерпілого) авто, протокол порушення і постанову по ньому (копії), реквізити рахунку, куди-небудь винуватець ДТП, або страхова компанія зобов’язана буде перевести грошові кошти. Є й інші документи, обов’язкові для подачі.

Підготовлений пакет документів необхідно надіслати до страхової компанії. Потім, після закінчення 30 днів з моменту отримання документів, Вам має бути перерахована компенсація збитку.

Експертиза транспортного засобу

Відомим фактом є те, що страхові компанії при зверненні до них постраждалих в аварії громадян всіляко намагаються зменшити розмір суми компенсації. Для цього вони вдаються до допомоги незалежних експертиз. Дана практика цілком законна, більш того, організації, які проводять експертизу, спираються у своїх дослідженнях на закон і відповідні нормативні акти.

Проте в переважній більшості випадків, мова йде про висновки експертизи не на користь потерпілого. Тільки юрист, який має відповідний досвід, в стані побачити такі нюанси і пред’явити претензію. Наші фахівці зможу дати Вам власну експертну оцінку завданих збитків, що дозволяє Вам захищати свої інтереси в суді.

Згідно зі статистикою, страхові компанії вдаються до незалежної експертизи, виносить рішення не на користь потерпілого, в переважній більшості випадків. Фахівці з дорожньо-транспортним пригодам «Екстреної юридичної допомоги 911» допоможу оскаржити висновки експертизи, а це гарантія того, що заявник все-таки зможе домогтися повної компенсації заподіяної йому і його автомобілю шкоди.

Наша компанія надає різнопланові юридичні послуги по ДТП в Києві, розглядаючи кожен випадок в комплексі і індивідуально.

Ми зробимо такі дії:

— проконсультуємо клієнтів-учасників ДТП, а також зберемо повний пакет необхідних документів, які можуть бути необхідні в якості доказів для суду;

— захищаючи потерпілого в ДТП, мотивуємо винуватця, відшкодувати матеріальну та моральну шкоду потерпілому в досудовому порядку;

— посприяємо у стягненні з винуватця аварії шкоди;

— будемо захищати інтереси потерпілого в аварії перед страховою компанією в випадках коли страхова компанія затягує рішення або терміни виплати, занижує розмір компенсації, відмовляє потерпілому в компенсації.

— будемо представляти і захищати інтереси довірителя в судових органах.

— допоможемо в оскарженні постанови суду щодо залучення нашого клієнта, який був визнаний винуватцем аварії;

— проведемо транспортно-трасологічну та автотехнічну незалежні експертизи, а також оцінку збитку.

Юристи надають висококваліфіковану правову допомогу, як потерпілим, так і винуватцям ДТП.

Наші фахівці радять водіям у разі ДТП врахувати такі аспекти:

— вказівка ​​в протоколі ДТП винного і потерпілого;

— стягнення зі страхової компанії, яка неналежним чином виконує свої обов’язки;

— здійснення незалежної експертизи;

— відшкодування шкоди як матеріального, так і морального;

— судовий розгляд справи в мінімальні терміни;

Відшкодування винуватцем аварії збитку

В законі передбачено, що потерпілому в ДТП підлягають до виплати наступні суми:

— кожному потерпілому за заподіяну здоров’ю шкоду;

— за заподіяний збиток майну декількох потерпілих;

— за заподіяний збиток майну одного потерпілого;

У разі, коли страхової суми, описаної в названому вище законі, буде недостатньо, потерпілий може значно втратити в розмірі відшкодування шкоди, якщо у винуватця є т.зв. розширений ОСАГО поліс.

У цьому випадку виходом для потерпілого буде залучення незалежної експертизи. В даному випадку винний зобов’язаний компенсувати всю суму збитку.

Однак і за винним залишається право вимоги, що пред’являються оскаржити.

Для захисту Ваших інтересів, як винуватця ДТП, Вам також знадобиться допомога юристів.

Послуги юриста по ДТП

  • Консультація юриста по ДТП від 500 грн.
  • Виїзд до місця події від 6 000 грн.
  • Представництво інтересів клієнта в Поліції, а також оскарження рішень і дій Поліції від 6 000 грн.
  • Складання позовних скарг і заяв від 2 000 грн.
  • Послуги з відшкодування матеріального і морального збитку в залежності від обсягу робіт